    Allpa DC/DC Omvormer model SMG-2412-100 20-35V -->12 5V 8A 100W met isolatie
    Merk: Allpa
    • Ruim 40 jaar ervaring in scheepstechniek!
    • Eenvoudig besteld, snel geleverd!
    • Online retourneren: snel & eenvoudig!
    Productomschrijving
    allpa DC/DC Omvormer model SMG-2412-100 20-35V -->12 5V 8A 100W 152x88x49 ( lxbxh ) 0 50kg ( met Galvanische Isolatie )
    Toon meer
    Over Allpa
    Toon meer
    Specificaties
    Artikelnummer
    SKU